Hepsiburada, WhatsApp Business’la müşteri hizmetleri sunmaya başladı

Medyaloji.net » iş dünyası » Hepsiburada, WhatsApp Business’la müşteri hizmetleri sunmaya başladı
Hepsiburada, WhatsApp Business’la müşteri hizmetleri sunmaya başladı

Hepsiburada e-ticaret sektöründe bir ilke daha imza atarak, WhatsApp Business üzerinden müşteri hizmetleri uygulamasını başlattı.

E-ticaret sektöründe bir ilke daha imza atan Hepsiburada, müşteri hizmetleri servisini artık WhatsApp Business üzerinden de sağlıyor. 08.00 – 24.00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numarasından hizmet veren WhatsApp hattı ile Hepsiburada, her an ve her ortamda müşterilerine anlık, pratik hizmet sunuyor.

Yeni servis ile ilgili konuşan Hepsiburada Müşteri Deneyimi Direktörü Göksu Tugay, “Müşterilerimize sunduğumuz self-servis seçeneklerini çoğaltarak onlara hem daha kısa zamanda hem daha hızlı hem de kullanmayı en fazla tercih ettikleri yöntemle bize ulaşmalarına olanak tanıyoruz. Buradan yola çıkarak Türkiye’de e-ticarette bir ilk olan WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi başlattık. Müşterilerimiz artık istedikleri ortamda, kolayca bize ulaşarak çözüm ya da yanıt bekledikleri noktalarda hizmet alabilecek.” ifadelerini kullandı.

Her ortamda anında ve kolay iletişim imkânı

Hepsiburada müşterileri özellikle ofis veya toplu taşıma gibi telefonla konuşmanın zor olabileceği yerlerde müşteri hizmetlerine WhatsApp uygulaması üzerinden yazışarak ulaşabiliyor. WhatsApp Business üzerinden Hepsiburada Müşteri Hizmetleri ekibine ulaşan kullanıcılar tüm satış öncesi ve sonrası desteği bu hattan alabiliyor.

Hepsiburada’nın sunduğu bu yeni hizmet sayesinde interaktif yazışma ile müşteri kayıtlarına daha hızlı ulaşılabiliyor ve uygulamanın sunduğu fotoğraf paylaşımı hizmetinden de yararlanılabiliyor.

Hepsiburada’nın Müşteri Hizmetlerine WhatsApp üzerinden nasıl ulaşılabiliyor?

Telefonunuza 0850 252 40 00 numaralı hattı kaydedin.
WhatsApp uygulamasını açarak bu numaraya istediğiniz konuyla ilgili yazmaya başlayıp, Hepsiburada’nın hızlı ve kolay müşteri hizmetleri servisinden faydalanın.

YORUMLAR