GSM operatörlerine salladı!

Medyaloji.net » televizyon » GSM operatörlerine salladı!
GSM operatörlerine salladı!

Gazeteci Fatih Altaylı, dün İstanbul'da gerçekleşen 5.8 büyüklüğündeki depremin ardından erişim problemi yaşanan GSM operatörlerine sert tepki göstererek "Çuvalladınız, rezil oldunuz" dedi.

 Gazeteci Fatih Altaylı, dün öğle saatlerinde İstanbul'da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremin ardından erişim problemi yaşanan GSM operatörlerine Habertürk'teki programında tepki gösterdi.

"ÇUVALLADINIZ, REZİL OLDUNUZ"

Altaylı, "Eğer depremde bir halta yaramıyorsanız, ne zaman yarayacaksınız? Çuvalladınız, rezil oldunuz." dedi.

"Telefon bize lazım ve bu depremde lazım. Yani bundan geyik yapmak, tamam, hoş, güzel. Ama depremde can için önemli." diyen Altaylı, sözlerine şöyle devam etti:

"ŞU KADARCIK SALLANTIDA HEPİNİZ DEVRİLDİNİZ"

"Eğer depremde bir halta yaramıyorsanız, ne zaman yarayacaksınız? Çıkın bari iki satır açıklama yapın. Yıllardır cebindeki parasını aldığınız şu halkı adam yerine koyun. 'Kardeşim biz bundan, bundan dolayı yapamadık. Yarın düzelteceğiz' deyin, 'Seneye düzelteceğiz' deyin. Bir şey deyin. Bunca insan eşine, dostuna, sevdiğine, çoluğuna, çocuğuna ulaşamadı. Tam anlamıyla çuvalladınız, rezil oldunuz. Çok büyük konuştunuz, 'Teknolojide böyleyiz' diye. Bir halt olmadığınız ortaya çıktı. Şu kadarcık bir sallantıda hepiniz devrildiniz, kartondan evler gibi."

YORUMLAR