Fi Dizisinde dikkat çeken reklam

Medyaloji.net » reklam » Fi Dizisinde dikkat çeken reklam
Fi Dizisinde dikkat çeken reklam

Fi dizisinin yeni sezonu Çi başladı ve başlar başlamaz nefesleri kesti. Kadın izleyiciler dizinin içerisinde bir reklama denk geldiler.

%100 organik pamuk sertifikalı ped markası Natracare’in reklamının son saniyesinde yazanlar izleyenleri şaşırttı. Reklam filminin yapım aşamasında karbon ayak izi salınımı sebebi ile doğaya verilen zararı, firma 7 ağaç dikilmesine vesile olarak telafi ettiğini belirtti. Ekranlarda hiç alışık olmadığımız ve ilk kez görülen bu durum, markanın kurucusu Susie Hewson’ın doğa için yıllardır verdiği mücadele ve destekten kaynaklanıyor. Öyle ki Hewson’ın bu amaçla sürdürülebilir yaşam için geliştirdiği markası, dünya çapındaki saygın çevre ve etik ödüllerinin de sahibi.

Markanın Türkiye temsilcisi Güçlü Öztürk de kadın sağlığı ile birlikte çevre ve hayvanları korumak için bundan sonra da önemli adımlar atacaklarını ifade etti; “Reklamın yapımı ve yayınlanması sırasında tükettiğimiz elektrik ve lojistik hizmetler nedeniyle salınan karbon ayak izimiz için ağaç bağışladık. Sürdürülebilir yaşam ve dünyadaki her canlının sağlığı konusunda çok titiz ve etik olan markamız için Türkiye’de de aynı titizlikle hareket ediyoruz, umarız başka markalara da örnek oluruz” dedi.

YORUMLAR