Feci şekilde can verdi!

Medyaloji.net » dünya » Feci şekilde can verdi!
Feci şekilde can verdi!

ABD California'da, 160 kilometre hızla yol alan 18 yaşındaki McSkillet, kendisiyle birlikte çarpıştığı cipteki anne ve kızının ölümüne yol açtı.

YouTube'da yayınladığı oyun videolarıyla ünlenen 18 yaşındaki McSkillet kullanıcı adıyla tanınan Trevor Heitmann, ABD'nin California eyaletinde ters şeritte aşırı hız yaptığı aracıyla bir cipe çarptı.

ANNE İLE KIZIN HAYATINI KAYBETMESİNE SEBEP OLDU

Kazada Heitmann ve kafa kafaya çarpıştığı cipteki anne ile kızı hayatını kaybetti. Cipteki kişilerin 43 yaşındaki Aileen Pizarro ve 12 yaşındaki kızı Aryana olduğu açıklandı. Diego yakınlarında Interstate 805 otoyolunda ters şeride girdiğini söyledi. Perşembe günü yerel saatle 16.30 sıralarında yaşanan kazada başka araçlar da hasar gördü.

"160 KM HIZLA GİDİYORDU"

Görgü tanıkları polise kaza sırasında McLaren marka aracın saatte yaklaşık 160 km hızla seyrettiğini söyledi. Heitmann'ın kullandığı araçla kazadan önce yakınlardaki bir ilkokulun çitlerine de çarptığı, olayda yaralanan olmadığı belirtildi. Youtube'da McSkillet ismini kullanan Heitmann, Counter Strike adlı oyunu oynarken çektiği videolarla ünlenmişti. McSkillet'in YouTube'da yaklaşık 900 bin, Twitter'da da yaklaşık 300 bin takipçisi vardı. Counter Strike oyununun sahibi olan Valve şirketi, McSkillet'e karıştığı bir kumar olayından ötürü ticaret yasağı getirmiş ve oyundaki hesabını dondurmuştu. McSkillet son 5 aydır hesabına yeni video yüklememişti. McSkillet'in arkadaşları YouTuber'ın son zamanlarda psikolojik sorunlar yaşadığını belirtti. Kaza hakkındaki soruşturma sürüyor.

YORUMLAR