Doğuş Yayın Grubu'nda üst düzey atama!

Medyaloji.net » iş dünyası » Doğuş Yayın Grubu'nda üst düzey atama!
Doğuş Yayın Grubu'nda üst düzey atama!

Doğuş Medya Grubu'nda geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz ayrılık haberinin ardından bugün üst düzey bir atama gerçekleşti.

 Doğuş Yayın Grubu'nun 21 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Erman Yerdelen'in görevinden ayrılmasının ardından mart ayında yerine getirilen Aclan Acar geçtiğimiz pazartesi günü görevinden ayrılmıştı.

Aclan Acar'ın ayrılığının ardından Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO'luk görevlerine Nafiz Karadere getirildi.

 

Nafiz Karadere kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Nafiz Karadere, çeşitli özel sektör bankalarında üst düzey yönetici olarak çalıştı. 1 Mayıs 1999 tarihinde bugünkü görevine atanan Karadere, aynı zamanda Garanti Bank SA (Romanya), Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Garanti Konut Finansmanı Danışmanlık Hiz. A.Ş., Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Garanti Bilişim Teknolojisi ve Tic. T.A.Ş, T. Garanti Bankası A.Ş. Memur ve Müstahdemleri Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, WWF-Doğal Hayatı Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Öğretmen Akademisi Vakfı Mütevelli Heyeti Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Garanti Kültür A.Ş. (SALT) Yönetim Kurulu Başkanı. Bankacılık ve işletmecilik dallarında iş tecrübesi 34 yıl olan Karadere, Küçük ve Orta Boy İşletmeler Pazarlama alanlarından sorumluydu.

YORUMLAR