CNN Türk'ün ünlü ekran yüzü böyle veda etti!

Medyaloji.net » medya » CNN Türk'ün ünlü ekran yüzü böyle veda etti!
CNN Türk'ün ünlü ekran yüzü böyle veda etti!

CNN Türk'ün başarılı spikeri Gözde Atasoy Kökçü'nün kanalla yollarını ayırdığını dün Medyaradar duyurmuştu. Atasoy, bugün canlı yayında izleyicilere veda etti.

CNN Türk'te hafta içi her gün, "Bugün" programı ile izleyici karşısına çıkan spiker Gözde Atasoy Kökçü'nün kanalla yolları ayırma kararı aldığını dün ilk kez Medyaradar yazmıştı.

EKRANDAN VEDA ETTİ

Gözde Atasoy Kökçü, ayrılık kararını bugünkü canlı yayınının son bölümünde izleyicilerine duyurdu.

Kökçü, bugünkü canlı yayında "Bu benim CNN Türk ekranlarındaki son yayınımdı. Siz değerli izleyicilerimize bunca yıldır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğiyle, hoşkalın" ifadelerini kullandı.2011 yılında CNN Türk'ten Kanal D'ye geçen Gözde Atasoy Kökçü, medya grubunun el değiştirmesinin ardından tekrar CNN Türk'e çekilmişti.

CNN Türk’te büyük kan kaybı! Ünlü ekran yüzünden ayrılık kararı!Polemik & Kulis
INSTAGRAM HESABINDAN TEŞEKKÜR ETTİ

Kendisine CNN Türk'ün kapılarını açtığını belirttiği İlker Yasin ve kendisini Kanal D Ana Haber koltuğuna oturttuğunu ifade ettiği Mehmet Ali Birand'a teşekkür eden Kökçü, "Uzun yıllar birlikte çalışmaktan sonsuz keyif aldığım Sayın Aydın Doğan, Doğan Ailesi ve de Doğan Medya bünyesindeki tüm yöneticilerim ve mesai arkadaşlarım.. Ve Demirören Medya’da birlikte çalışma şansı bulduğum tüm meslektaşlarım.. Yaptığım her başarılı yayın sizin sonsuz emeğinizle mümkün oldu. Çok ama çok teşekkür ederim" dedi. 

"Ama en büyük teşekkürüm size" diyen Kökçü, seyircilerine "Tek başıma, simsiyah bir ekrana bakıp konuşurken bana kendimi hiç yalnız hissettirmediğiniz için hepinize tüm kalbimle, tek tek teşekkür ederim. İçim kıpır kıpır. Yeniden başlamanın o tatlı heyecanını çok özlemişim. En yakın zamanda yeniden buluşmak dileğimle. Hoşçakalın" sözleriyle veda etti. 

YORUMLAR