Bir paylaşım da Ata Demirer'den

Medyaloji.net » sosyal medya » Bir paylaşım da Ata Demirer'den
Bir paylaşım da Ata Demirer'den

Bozcaada'da Ramazan Öksüz'ün eğlence çıkışı dövülerek öldürülmesiyle ilgili 11 kişinin İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusu sürüyor.

 Olay, dün saat 03.30 sıralarında, Bozcaada ilçesi Arka Deniz mevkisinde meydana geldi. Ramazan Öksüz, eğlence mekanında eğlendikten sonra çıkışta, 4 kişi ile tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüştü.

Grubun tekmeleyip, yumrukladığı Öksüz, yerde hareketsiz kaldı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kalbinin durduğu belirlenen Öksüz, sağlık ekibinin 45 dakikalık kalp masajına rağmen hayata döndürülemedi.

Ramazan Öksüz'ün cansız bedeni, olay yerinde yapılan inceleme sonrası otopsi için Bursa Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi.

TEPKİLİ KALABALIĞI, KAYMAKAM SAKİNLEŞTİRDİ

Ramazan Öksüz'ün dövülerek, öldürülmesinin ardından İl Emniyet Müdürlüğü önünde toplanan kalabalık, saldırıya tepki gösterdi. Kaymakam İbrahim Gültekin, emniyet binası önüne gelerek, kalabalığa, "Bu işin takipçisiyiz; ama burada dikilerek veya kavga yaparak bu iş çözülmez. Şimdi hepiniz lütfen burayı boşaltalım. Siz acınızı yaşayın; ama arkadaşlar da işini yapsın" diye seslendi. Kaymakam Gültekin'in konuşması sonrası kalabalık dağıldı. Olayın meydana geldiği eğlence merkezinin, soruşturma tamamlanıncaya kadar kapalı kalacağı belirtildi.MÜZİK YAYINI 23.59'DA SONA ERECEK

Bozcaada'da gerginliğe yol açan olayın ardından Kaymakam İbrahim Gültekin başkanlığında yapılan toplantıda, eğlence yerlerinde daha önce 01.30'a kadar devam eden müzik yayınının artık 23.59'da sona erdirilmesi, içkili mekanların da en geç 01.30'da kapatılması kararı alındı. Ramazan Öksüz'ün ölümü nedeniyle de Bozcaada'da 3 gün boyunca tüm müzik yayınlarının durdurulmasına karar verildi.

11 KİŞİ GÖZALTINDA

Ramazan Öksüz'ün öldürülmesiyle ilgili soruşturma başlatan polis, 11 kişiyi gözaltına aldı. Şüpheliler, dün, Bozcaada'dan Özel Harekat'ın aracıyla feribot iskelesine götürülüp, Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü'ne sevk edildi. Gözaltındaki 11 kişinin İl Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu sürdürülüyor.

Ramazan Öksüz'ün cenazesi, öğle vakti kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.

ATA DEMİRER'DEN DE PAYLAŞIM GELDİ

Şarkıcı Feridun Düzağaç, olaya ilişkin sosyal medya hesabından uzun bir metin paylaşarak tepkisini dile getirmişti. Bir paylaşım da komedyen Ata Demirer'den geldi.

Demirer Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Ramazan Öksüz'ün fotoğrafının altına şunları yazdı:

"Yazık çok. yazık.. Sözün bittiği yer. Nur içinde yat Ramazan.. Ailesine tüm sevenlerine tüm ada halkına baş sağlığı ve sabır dilerim"

 

YORUMLAR