ANKAmall'a MarCom Awards'tan Platinum ödül

Medyaloji.net » ödül/başarı » ANKAmall'a MarCom Awards'tan Platinum ödül
ANKAmall'a MarCom Awards'tan Platinum ödül

Türkiye'nin büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall, gerçekleştirdiği yaz dönemi etkinlikleriyle, MarCom'dan ödül aldı!

PROFAM tarafından yönetilen, zengin marka karmasının yanı sıra düzenlediği etkinliklerle misafirlerinin sosyal hayatına da maksimum düzeyde katkıda bulunan ANKAmall, bu yıl gerçekleştirdiği kültür ve sanatı odağına alan, birbirinden keyifli organizasyonlarıyla dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim programlarından olan MarCom Awards’tan ödül aldı.

Ağustos ayı boyunca birbirinden ünlü isimlerin konserleriyle binlerce kişiyi ağırlayan ANKAmall, Ankara’da ilk kez düzenlenen antika ve vintage eserlerin sergilendiği; müzik, tiyatro, açık hava sineması gibi sanatın pek çok alanını da ziyaretçileriyle buluşturan Vintage Fest ile dünyanın en prestijli marka ve itibar yarışmalarından MarCom Awards’ta ‘Stratejik İletişim Özel Etkinlik’ kategorisinde platinum ödülün sahibi oldu.

Yaz etkinlikleri kapsamında Ümit Besen ve Pamela’dan Öykü Gürman’a, Buray’dan Necati ve Saykolar’a, Retrobüs’ten Ayhan Sicimoğlu & All Stars’a kadar birçok ünlü ismi sevenleriyle bir araya getiren AVM, Vintage Fest ile de bir ilke imza attı.

Dünyanın alanında en geniş katılımlı yarışmalarından olan MarCom Awards’ta platinum ödülün sahibi olmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren AVM Müdürü Selin Anıl Oktay şu bilgileri verdi:

“Ziyaretçilerimizin sürekli artan ilgisi, hizmet kalitemizi yükseltmenin ötesinde sosyal ve kültürel etkinliklerimizi de çeşitlendirme konusunda üzerimizdeki sorumluluğu artırıyor.

Hem toplumsal, kurumsal görevimizi yerine getirmek hem de ziyaretçilerimize teşekkür etmek için kültürel boyutu yüksek projelere ağırlık veriyoruz.

YORUMLAR
En çok okunan haberler