Colgate’ten deney gibi reklam

Medyaloji.net » pr » Colgate’ten deney gibi reklam
Colgate’ten deney gibi reklam

Dünyaca ünlü kişisel bakım ve temizlik markası Colgate, yeni diş macunu için hazırladığı reklam filminde, sektörün sıkça başvurduğu “test/ispat” yöntemini ekrana taşıyor. ‘Sıradan insanların’ deneyimlerine yer veren ilginç reklamı izlemek için…

Kişisel bakım ve temizlik sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren Colgate’in, yeni diş macunu Sensitive Pro-Relief için hazırladığı reklam filmi ekranlardaki yerini aldı. Özellikle diş macunu sektöründe faaliyet gösteren markaların sıkça kullandığı ‘deney ve ispat’ yöntemine başvuran reklam, oldukça kalabalık bir denek grubuna yer veriyor.
 
Diş sağlığında yaygın şekilde görülen ‘diş sızlama’ problemi üzerine üretilen ürünün reklamında da insanların bu yöndeki şikâyetleri ekrana geliyor. Ardından, Sensitive Pro-Relief’i kullanan denek grubunun şikâyeti sona eriyor.
 
Ürünün etkisinin, bir diş hekimi kontrolünde yapılan deneyle ve filmde rol alan insanların deneyimleriyle paylaşıldığı film, ‘dünyada diş hekimlerinin 1 numaralı tavsiyesi’ sloganıyla izleyicilere sesleniyor.
 
60 saniyelik reklam, 8 Aralık’tan beri izleyiciyle buluşuyor.
 
YORUMLAR