İki Dünya Arasında izle,İki Dünya Arasında 8 Şubat 2013, Samanyolu TV, İki Dünya Arasında Yeni bölüm izle,İki Dünya Arasında son bölüm hd izle

08.02.2013,İki Dünya Arasında hd izle,İki Dünya Arasında seyret,İki Dünya Arasında full hd izle,İki Dünya Arasında Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

İdealler uğruna...

Selim eğitim gönüllüsü olarak dünyanın pek çok coğrafyasına giderken, Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam etme kararı almıştır. Böylece annesinin yıllardır ona yakıştırdığı Aslı’yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır.

Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve Selim, öğrencisi Ali ve onun annesi Sahra’yı kurtarabilmek için Suriye sınırına gider. Bu fedakarlık, ilerleyen zamanlarda tüm hayatını etkileyecektir.

Öğretmen Selim’in en büyük yardımcısı ise İmam Ahmet’tir. Ahmet, ikinci çocuğunu kucağına alma hayalleri kurarken, aldığı bir haberle bir babanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşar.

Kendi hayatlarındaki tüm bu sorunlara rağmen, ideallerini ön planda tutan bu iki kahraman, bilgi ve tecrübelerini harmanlayarak, insanları kazanmak ve topluma kazandırmak adına ellerinden geleni yaparlar.

OYUNCULAR

İnanç Ömer Benlioğlu
Meltem Dağ
Ahmet Bozkuş
Sevinç Kumaş
Filiz Kaya


YORUMLAR
medyaloji.net'i facebook'tan takip et
Bu mesaj 15 saniye içerisinde kapanacaktır.