Beni Affet 304. Bölüm izle 7 Şubat 2013, STAR, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Eylül ve Doğan'ın görüntüleri kimin elinde?

07.02.2013,Beni Affet 304. Bölüm hd izle,Beni Affet 304. Bölüm seyret,Beni Affet 304. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

Kadir'in tehdidiyle Doğan'la birlikte olmayı kabul eden Eylül oyunun çözülmesiyle kurtulduğunu düşünür. Fakat bilinmeyen bir adresten gelen görüntülerle bir kez daha çıkmaza düşer.

Öte yandan Feride ve Cüneyt her geçen gün daha da yakınlaşırken kendilerini bekleyen kötü sürprizden habersizlerdir.

Verdiği yaşam mücadelesini kazanarak iyileşmeye başlayan Kemal, Bahar ve ailesi ile birlikte mutlu zamanlar geçirirken Osman Kozan'ın ikiliye bir sürprizi vardır. Şahin'in hastalığı Bahar'ın ailesini bir araya getirirken yaşanan tatsız sürpriz mutlu aile tablosuna gölge düşürecektir. Hastanede verdiği ölüm kalım savaşını kazanan Kemal artık biricik aşkı Bahar'la çok mutlu. Hastanede birlikte güzel vakit geçiren iki aşığın keyiflerine diyecek yok. Kemal iyileştikten sonra polise verdiği ifadede kendisine çarpanın kim olduğunu görmediğini söyleyince Şahin'de serbest kaldı.

Beni Affet'te bu sıralar Eylül'ün başı beladan kurtulmuyor. En son yaşadığı otel skandalı Eylül'ü iyice zor durumda bıraktı. Otel odasında gizli kameranın kaydettiği görüntüler Tunç'un eline geçti. Tunç ise bunu Eylül'ün aleyhine kullanmaya başladı bile.

Beni Affet dizisinin son bölümünde en iyi gelişmeler Feride ile Cüneyt arasında yaşanıyor. Feride ve Cüneyt her fırsatta bir araya gelerek aşklarını tazeliyorlar.

Öte yandan Şahin'in rahatsızlığını öğrenen Kader ve annesi hemen onun yanına koşuyor. Onların Şahin'in yanına gittiğini bilen Berat ise bu haberi hemen Umut'a yetiştiriyor. Ama Umut beklenin aksine bir davranışta bulunup babasına sahip çıkıyor.


YORUMLAR
medyaloji.net'i facebook'tan takip et
Bu mesaj 15 saniye içerisinde kapanacaktır.